Uitslagen keuringsdagen NHPS vrijdag 9 augustus en zaterdag 10 augustus 2019 in Houten


Kampioen en reservekampioen Merries met de juryleden (meer foto’s volgen binnenkort)
(copyright foto: NHPS)

Vrijdag 9 augustus

1-jarige merries:

1.)  Jessy van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

2.)  Lyvana – Diana Rezel, Noordbergum

3.)  Alpine van de Achterduijst – Teus Donkersteeg, Lunteren

4.)  Ribella – Marten-Jan Geelhoed, Kapel-Avezaath

5.)  Monthana – Wiel van de Kerkhof, Lomm

6.)  Hummer van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

7.)  Vito van de Achterduijst – Teus Donkersteeg, Lunteren

8.)  Kia van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

9.)  Heike van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

2-jarige merries:

1.)  Fionda – familie Van der Es, Onnen

2.)  Gulietta – Bob Schouten – Duiven

3.)  Arianna – Hans van den Berg, Arcen

4.)  Avita van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender

5.)  Chifa van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne

6.)  Guessy van de Flammert – Marjolein Sondorp, Zaandam

3-jarige merries:

1.)  Anne-Marie van Steenbergen (aangewezen voor Elitekeuring) – familie Van der Es, Onnen

2.)  Favory – Wim Oolman, Harfsen

3.)  Happyday – Wim Oolman, Harfsen

4.)  Lycara – Maaike van Rijn, Amstelveen

5.)  Caprice van Brokert – Mira Samberg, Baak

6.)  Adella – Geart & Jeroen Ludema, Doorwerth

7.)  Esmeralda van ’t Friede – familie Stoks, Westervoort

8.)  Helga van de Heuvel – Ed Sinnecker, Hoogwoud

9.)  Belina van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm

10.)  Callan van Tasunka – Ed Sinnecker, Hoogwoud

11.)  Alissa – Natasha Blik, Assen

Kampioenschap Jeugd:

Jeugdkampioen: Anne-Marie van Steenbergen, familie Van der Es, Onnen

Reserve Jeugdkampioen: Jessy van de Edelweiss, Hans van den Berg, Arcen

 

Verrichtingsproef merries:

Geslaagd met resultaat ‘zeer goed’: Safiera – Ton Verschoor, Woudrichem

deelproef aangespannen in 2019; deelproef onder het zadel in 2018

 

Zaterdag 10 augustus

Hengstveulens, eerste groep:

1.)  Shivan van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

2.)  Novey van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten

3.)  Maxxis van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender

4.)  Ashton van Steenbergen – familie Van der Es, Onnen

5.)  Starjoy van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

6.)  Starcky van de Sterm – familie Ruiter, Andijk

Hengstveulens, tweede groep:

1.)  Aurin van ’t Leestenschhof – Frank Smeltink, Wervershoof

2.)  Watch Me van de Zuidhove – Wesley Heijink, Hellevoetsluis

3.)  Aviemore van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

4.)  Wembley van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

5.)  Moreland van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

6.)  Aberdeen van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

Hengstveulens, eindring:

Kampioen Hengstveulens: Shivan van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

Reservekampioen Hengstveulens: Aurin van ’t Leestenschhof – Frank Smeltink, Wervershoof

Tweede reservekampioen Hengstveulens: Watch Me van de Zuidhoeve – Wesley Heijink, Hellevoetsluis

Merrieveulens, eerste groep:

1.)  Hasna van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

2.)  Calissa van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk

3.)  A-Queen van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender

4.)  Fedira van de Overweg – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen

5.)  Rosa van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo

6.)  Lynnea – Diana Rezel, Noordbergum

7.)  Wizzle van de Tschögglberg – Ingrid Stoker-Kraaijenzank, Drogeham

8.)  Brescia van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm

Merrieveulens, tweede groep:

1.)  Marit van de Overweg – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen

2.)  Anne-Mar van Steenbergen – familie Van der Es, Onnen

3.)  Alouette Abby van de Schotenshoeve – E.J. Schoterman & D.J. van den Berg, Olst

4.)  Hilton van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

5.)  Helvera van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

6.)  Barlena van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm

7.)  O’Fiori van ’t Loisveld – D.C.M. van den Berg, Wellerlooi

Merrieveulens, eindring:

Kampioen Merrieveulens: Hasna van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

Reservekampioen Merrieveulens: Calissa van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk

Tweede reservekampioen Merrieveulens: Marit van de Overweg – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen

Merries met veulen, 5 jaar en ouder:

1.)  Mandela – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne

2.)  Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel, Noordbergum

3.)  Ariane van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender

4.)  Anky van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten

5.)  Anne-Do van Steenbergen – familie Van der Es, Onnen

6.)  Friska van de Sterm – familie Ruiter, Andijk

7.)  Roos van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo

Merries met veulen, 4 jaar:

1.)  Valina – familie Van der Es, Onnen

2.)  Viana – Frank Smeltink, Wervershoof

3.)  Olympia – Hans van den Berg, Arcen

4.)  Catell van ’t Jansveld – Wesley Heijink, Hellevoetsluis

5.)  Hannah van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

6.)  Madam-Madrid – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen

7.)  Helly – Hetty Doeze Jager-Heesbeen, Elst OB

Merries zonder veulen, 4 jaar en ouder:

1.)  Lenthe-Lorén van de Smidshof – Ella Willemsen-van Eerde, Groessen

2.)  Revanell – Hans van den Berg, Arcen

3.)  Bahia – Mariska Krowinkel, Hoek van Holland

4.)  Saar van het Lijnland – Céline Sijbrandij, Bovenkarspel

5.)  Roxy van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo

6.)  Maeryn van de Twee Sluizen – Maaike van Rijn, Amstelveen

7.)  Charina van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne

8.)  Alison oet de Broekstreek – Marieke Rozema, Ekehaar

Kampioenschap:

Kampioen Merries: Mandela – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne

Reservekampioen Merries: Lenthe-Lorén van de Smidshof – Ella Willemsen-van Eerde, Groessen

NB: Regels voor het gebruik van foto’s: Het is niet toegestaan de getoonde foto’s op te slaan om ze daarna te publiceren, op welke media dan ook. Wilt u foto’s plaatsen, is het mogelijk deze te bestellen.