Uitslagen keuringsdagen NHPS op vrijdag 11 augustus en zaterdag 12 augustus 2017 in Houten

Vrijdag 11 augustus

1-jarige merries:

1.)  Anne-Marie van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen

2.) Landey van Seadrift – Rudy van der Zee, Dronten

3.) Esmeralda van ’t Friede – J.J.G. Frencken, Ospel

4.) Santana – Hans van den Berg, Arcen

5.) Adella – Jeroen Ludema, Koudum

6.) Lycara – Diana Rezel, Wouterswoude

7.) Chavah van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne

8.) Sahira – Jan te Kulve, Winterswijk Kotten

9.) Rimella – Jan te Kulve, Winterswijk Kotten

10.) Robina van ’t Oudbroek – Ton Verschoor, Woudrichem

11.) Callan van Tasunka – Ed Sinnecker, Hoogwoud

12.) Helga van de Heuvel – Ed Sinnecker, Hoogwoud

2-jarige merries:

1.)Valina – Miep van der Es, Onnen

2.) Viana – Frank Smeltink, Wervershoof

3.) Olympia – Hans van den Berg, Arcen

4.) Forinta van de Sterm – fam. Ruiter, Andijk

5.) Helly – Hetty Doeze Jager-Heesbeen, Elst OB

6.) Roxy van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo

7.) Balouna – Jeroen Ludema, Koudum

8.) Hannah van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

9.) Florensa van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

10.) Rustika – Jan te Kulve, Winterswijk Kotten

3-jarige merries:

1.) Anky van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten

2.) Malis – Wim Oolman, Harfsen

3.) Kapriola – Gijsbert Bouw, Nijkerk

4.) Labonita – Miranda Lotgerink Bruinenberg-te Riet, Saasveld

5.) Infinity van ’t Loisveld – Niels Toma, Wellerlooi

6.) Ladina – Manon Dijcks, Sint Odiliënberg

Kampioenschap:

Jeugdkampioen: Valina – Miep van der Es, Onnen

Reserve Jeugdkampioen: Anky van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten

Zaterdag 12 augustus

Hengstveulens, 1e groep:

  1. Apache van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen
  2. Sterner – Diana Rezel, Wouterswoude
  3. Stan van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
  4. Avarno van de Schotenshoeve – Evert Schoterman en Dinet van den Berg, Olst
  5. Naud van de Tschogglberg – Ingrid Stoker-Kraaijenzank, Drogeham
  6. Stach van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
  7. Walito van ’t Loisveld – Niels Toma, Wellerlooi

Hengstveulens, 2e groep:

  1. Stanley van Seadrift – Rudy van der Zee, Dronten
  2. Ward van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
  3. Stepp van de Flammert – Jan Beumers en Annie de Jong, Afferden
  4. Nitro van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm
  5. Nardus van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
  6. Stylano van Jonkershof – Hennie Jonkers, Westerbeek
  7. Nardia van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

Hengstveulens, eindring:

Kampioen hengstveulens: Stanley van Seadrift – Rudy van der Zee, Dronten

Reserve kampioen hengstveulens: Ward van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

2e Reserve hengstveulens: Apache van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen

Merrieveulens, 1e groep:

  1. Helaine van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
  2. Ramila van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
  3. Arina Abby van de Schotenshoeve – Evert Schoterman en Dinet van den Berg, Olst
  4. Lenora van ‘e Melkemahoeve – Afke Holtrop, Hurdegaryp
  5. Roxenn van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
  6. Avita van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
  7. Hyacinte van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
  8. Basili van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

Merrieveulens, 2e groep:

  1. Comtesse van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk
  2. Annemoon van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
  3. Chifa van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
  4. Hayla van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
  5. Barley van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm
  6. Lana – Ad Rombouts, Hilvarenbeek

Merrieveulens, eindring:

Kampioen merrieveulens: Helaine van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

Reserve Kampioen merrieveulens: Ramila van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

2e Reserve merrieveulens: Arina Abby van de Schotenshoeve – Evert Schoterman en Dinet van den Berg, Olst

Merries met veulen, 4 t/m 8 jaar:

1.) Hester van de Landsard – Frans Doeze Jager, Elst OB

2.) Anne-Do van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen

3.) Abby van Seadrift – Evert Schoterman en Dinet van den Berg, Olst

4.) Lizah – Afke Holtrop, Hurdegaryp

5.) Roos van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo

6.) Holiday II van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

Merries met veulen, 9 jaar en ouder:

1.) Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel, Wouterswoude

2.) Anika van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender

3.) Colette van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk

4.) Ariane van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender

5.) Jessica – Hans van den Berg, Arcen

6.) Luna van de Sterregaard – Ad Rombouts, Hilvarenbeek

Merries zonder veulen, 4 jaar en ouder:

1.) Friska van de Sterm – fam. Ruiter, Andijk

2.) Lenthe-Lorén van de Smidshof – Ella Willemsen-van Eerde, Groessen

3.) Charina van ’t Ni’j |Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne

4.) Loletta – Ella Willemsen-van Eerde, Groessen

5.) Fresa – fam. Ruiter, Andijk

6.) Sissy – David de Goei, Buren Gld.

Kampioenschap merries:

Kampioen merries: Hester van de Landsard – Frans Doeze Jager, Elst OB

Reserve Kampioen merries: Anne-Do van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen