Uitslagen keuringsdagen NHPS, 12 en 13 augustus 2016 in Houten

Merries met veulen – 6 jaar en ouder

1a. Klasse:

  1. Lilly van de Edelweiss – V. Wallenstein; M. Levana (Elite); E. Diana Rezel, Wouterswoude
  2. Joy van de Edelweiss (Elite) – V. Allacher (Pref.); M. Jessica (Elite); E. Hans van den Berg, Arcen
  3. Anika van ’t Jentink – V. Armstrong-E; M. Ariska van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
  4. Holiday II van de Edelweiss (Elite) – V. Nassau; M. Hondura; E. Hans van den Berg, Arcen
  5. Nadira – V. Nihilist; M. Natena; E. Maartje van den Oord, Rosmalen

1b. Klasse:

  1. Abby van Seadrift – V. Neidhart; M. Alisha (Ster); E. Evert & Dinet Schoterman-van den Berg, Olst
  2. Brianna van de Valkenberg – V.Stakkato;  M. Baccara II; E. W.R. van de Kerkhof, Lomm
  3. Cayen van Tasunka – V. Whetu; M. Cintia; E. Ed Sinnecker, Hoogwoud

 

Merries met veulen – 4 en 5 jaar

1a. Klasse:

  1. Anne-Do van Steenbergen – V. Adel; M. Anne-Rosa van Steenbergen; E. Miep van der Es, Onnen
  2. Roos van de Kievit – V. Stakkato; M. Roszein; E. Sjraar Peeters, Venlo
  3. Issy – V. Bergdorf; M. Ilena; E. Fabienne van Olderen, Ede
  4. Tess van de Edelweiss – V.  Stakkato; M. Trisha (Elite); E. Corné Bouwens, ‘s-Gravenpolder
  5. Lynn – V. Stakkato; M. Lilly van de Edelweiss; E. Diana Rezel, Wouterswoude

1b. Klasse:

  1. Alyvia-Aura van ’t Kwetternest – V. Standing Ovation; M. Aura III; E. Sandra van Doeveren, Blije
  2. Milou – V. Abel (Sport); M. Malea (Elite); E. Miep van der Es, Onnen

 

Merries zonder veulen – 4 jaar en ouder:

1a. Klasse:

  1. Ariane van ’t Jentink – V. Winser-G (Sport); M. Ariska van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
  2. Heyett – V. Alpenstein; M. Hera; E. Corné Bouwens, ’s-Gravenpolder

 

3-jarige merries (stamboekopname):

  1. Rafiea – V. Stilton; M. Rivella (PE); E. Hans van den Berg, Arcen
  2. Ailey van Seadrift – V. Nordtirol; M. Alisha (Ster); E. Nico van der Zee, Dronten
  3. Lizah – V. Stakkato; M. Lilly van de Edelweiss; E. Afke Holtrop, Hurdegaryp
  4. Hare Majesteit van de Roosestee – V. Stakkato; M. Hexele (Elite); E. Gijsbert Bouw, Nijkerk

 

2-jarige merries:

  1. Anky van Seadrift – V. Sternwächter; M. Alisha (Ster); E. Nico van der Zee, Dronten
  2. Malis – V. Novembernebel; M. Maruna (P); E. Wim Oolman, Harfsen
  3. Kapriola – V. Nostalgie; M. Kalinda; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
  4. Chiara van ’t Ni’j Holthoes – V. Stakkato; M. Charita van ‘t Ni’j Holthoes; E. Wilna Damkot, Winterswijk

 

1-jarige merries:

  1. Valina – V. Sternwächter; M. Valerie (EL); E. Miep van der Es, Onnen
  2. Olympia – V. Sternwächter; M. Orchidea (P); E. Hans van den Berg, Arcen
  3. Safiera – V. Nostalgie; M. Sonate (L); E. Ton Verschoor, Woudrichem
  4. Fedila – V. Bergdorf; M. Farfalla; E. Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen
  5. Balouna – V. Woodland; M. Braveheart (E); E. Jeroen Ludema, Koudum
  6. Neriva van de Tolberg – V. Similaun; M. Nifredil; E. Doranka Groote, Meeden
  7. Rosa van het Oudbroek – V. Stakkato; M. Roque (EL); E. Ton Verschoor, Woudrichem
  8. Roxy van de Kievit – V. Namurai; M. Roos van de Kievit; E. Sjraar Peeters, Venlo
  9. Maja oet de Broekstreek – V. Walzertraum; M. Melissa van de Wortel (E); E. Marieke Rozema, Ekehaar
  10. Charlotte van de Edelweiss – V. Namurai; M. Caramoon; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
  11. Amanda van de Achterduijst – V. Nassau; M. Amorè van Slandshof; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk

 

Hengstveulens:

  1. Stunning – V. Starfire; M. Lilly van de Edelweiss; E. Diana Rezel, Wouterswoude
  2. N’Joy van de Edelweiss – V. Namurai; M. Joy van de Edelweiss (Elite); E. Hans van den Berg, Arcen
  3. Novaxi van de Schotenshoeve – V. Namurai; M. Linsey van Seadrift; E. Evert & Dinet Schoterman-v.d. Berg, Olst
  4. Starlight van ’t Jentink – V. Starfire; M. Anika van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
  5. Marengo’s Little Lord van ’t Jentink – V. Marengo-R; M. Ariska van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
  6. Navaro van Jonkershof – V. Namurai; M. Rozanne; E. Henny Jonkers, Westerbeek

 

Merrieveulens, geb. vóór 25 april:

  1. Anne-Marie van Steenbergen – V. Steuermann; M. Anne-Do van Steenbergen; E. Miep van der Es, Onnen
  2. Tirza van de Edelweiss – V. Namurai; M. Tess van de Edelweiss; E. Hans van den Berg, Arcen
  3. Hannah van de Edelweiss – V. Namurai; M. Hacer; E. Hans van den Berg, Arcen
  4. Infinity – V. Almquell; M. Issy; E. Fabiënne van Olderen, Ede
  5. Montana van de Achterduijst – V. Nassau; M. Maseru; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
  6. Arax Abby van de Schotenshoeve – V. Stakkato; M. Abby van Seadrift; E. Evert & Dinet Schoterman-v.d. Berg, Olst
  7. Sterre van Jonkershof – V. Starfire; M. Summer; E. Henny Jonkers, Westerbeek
  8. Nikela van de Hagendoorn – V. Arik; M. Nadira; E. Maartje van den Oord, Rosmalen
  9. Bella van de Valkenberg – V. Namurai; M. Brianna van de Valkenberg; E. W.R. van de Kerkhof, Lomm
  10. Rayza van de Kievit – V. Namurai; M. Roos van de Kievit; E. Sjraar Peeters, Venlo

 

Merrieveulens, geboren ná 24 april:

  1. Lycara – V. Namurai; M. Lynn; E. Diana Rezel, Wouterswoude
  2. Landey van Seadrift – V. Sternwächter; M. Nativa vom Stöckerhof (E); E. Rudy van der Zee, Dronten
  3. Belina van de Valkenberg – V. Namurai; M. Baccara II; E. W.R. van de Kerkhof, Lomm
  4. Caprice van Brokert – V. Namurai; M. Casillasa; E. Wim Grevers, Winterswijk Henxel
  5. Harayda van de Edelweiss – V. Starfire; M. Holiday II van de Edelweiss (Elite); E. Hans van den Berg, Arcen
  6. Chavah van ’t Ni’j Holthoes – V. Starfire; M. Charita van ’t Ni’j Holthoes; E. Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
  7. Virginia van de Achterduijst – V. Nassau; M. Villara; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
  8. Alissa – V. Adel; M. Alyvia-Aura van ’t Kwetternest; E. Sandra van Doeveren, Blije
  9. Callan van Tasunka – V. Namurai; M. Cayen van Tasunka; E. Ed Sinnecker, Hoogwoud
  10. Zoë van Jonkershof – V. Arlando van Jonkershof; M. J’Adore; E. Henny Jonkers, Westerbeek

 

Kampioenen:

Merrieveulens:
Kampioen: Anne-Marie van Steenbergen – Miep van der Es

Anne-Marie van Steenbergen

Res. Kampioen:  Lycara – Diana Rezel

Lycara

3e op tal: Landey van Seadrift – Rudy van der Zee

 

Hengstveulens
Kampioen: Stunning – Diana Rezel

Stunning

Res.Kampioen: N’Joy van de Edelweiss – Hans van den Berg

N`Joy van de Edelweiss

3e op tal: Novaxi van de Schotenshoeve – Evert & Dinet Schoterman-van den Berg

 

Jeugdkampioen: Anky van Seadrift – Nico van der Zee

DSC_5313

Res. Jeugdkampioen:  Malis – Wim Oolman

DSC_5311

 

Algemeen kampioen:  Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel

Lilly van de Edelweiss

Algemeen Res.Kampioen: Joy van de Edelweiss – Hans van den Berg

Joy van de Edelweiss

NHPS keuringsdagen Vrijdag

NHPS keuringsdagen 2016 zaterdag