Uitslagen Jubileumkeuring NHPS op vrijdag 10 augustus en zaterdag 11 augustus 2018 in Houten

Vrijdag 10 augustus

1-jarige merries:

1.) Arianna – Hans van den Berg, Arcen

 

2.) Comtesse van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk

 

3.) Gulietta – Bob Schouten, Duiven

4.) Amora – Familie Van der Es, Onnen

5.) Hayla van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

2-jarige merries:

1.) Anne-Marie van Steenbergen – Familie Van der Es, Onnen

 

2.) Adella – Jeroen Ludema, Koudum

 

3.) Joanne van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

3-jarige merries:

1.) Valina – Familie Van der Es, Onnen

 

 

2.) Viana – Frank Smeltink, Wervershoof

 

 

3.) Roxy van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo

4.) Olympia – Hans van den Berg, Arcen

5.) Madam-Madrid – Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen

6.) Forinta van de Sterm – Familie Ruiter, Andijk

7.) Felicità van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

8.) Balouna – Jeroen Ludema, Koudum

9.) Helly – Hetty Doeze Jager-Heesbeen, Elst OB

10.) Hannah van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB

11. Fedila – Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen

12.) Safiera – Ton Verschoor, Woudrichem

13.) Amanda van de Achterduijst – Marije Lieferink, Limmen

 

Kampioenschap:

Jeugdkampioen: Valina – Familie Van der Es, Onnen

 

Reserve Jeugdkampioen: Viana – Frank Smeltink, Wervershoof

 

Verrichtingsproeven merries:

Met goed resultaat afgelegd:

Labonita – eigenaar: Miranda Lotgerink Bruinenberg-te Riet, Saasveld (deelproef onder het zadel)

Safiera – eigenaar: Ton Verschoor, Woudrichem (deelproef onder het zadel)

Roxy van de Kievit – eigenaar: Sjraar Peeters, Venlo (onder het zadel en aangespannen)

 

Zaterdag 11 augustus:

Hengstveulens, eerste groep:

  1. Waylon van Broen’nberg – Miranda Lotgerink Bruinenberg-te Riet, Saasveld
  2. Wally van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
  3. Waylan van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
  4. Aston van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
  5. Nathan van de Tschogglberg – Ingrid Stoker-Kraaijenzank, Drogeham
  6. Winter van de Valkenberg – W.R. van den Kerkhof, Lomm
  7. Woods van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk

Hengstveulens, tweede groep:

  1. Adonis – Wim Grevers, Winterswijk
  2. Alexander van ’t Broek – Wim Oolman, Harfsen
  3. Alpinestar van Steenbergen – Familie Van der Es, Onnen
  4. Wuppey van Seadrift – Rudy van der Zee, Dronten
  5. Maximus fan ‘e Melkemahoeve – Afke Holtrop, Hurdegaryp

Hengstveulens, eindring:

Kampioen Hengstveulens: Waylon van Broen’nberg – Miranda Lotgerink Bruinenberg-te Riet, Saasveld

 

Reservekampioen Hengstveulens: Adonis – Wim Grevers, Winterswijk

 

Tweede reserve Hengstveulens: Alexander van ’t Broek – Wim Oolman, Harfsen

 

Merrieveulens, eerste groep:

  1. Lyvana – Diana Rezel, Noordbergum
  2. Jess van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
  3. Hummer van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
  4. Izzy Top van ’t Loisveld – Niels Toma en Désirée van den Berg
  5. Any-Star van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
  6. Andey van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten
  7. Flair van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
  8. Charmayne van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
  9. Aubrynn – Nikita van Veenendaal, Arnhem

Merrieveulens, tweede groep:

  1. Adellina Abby van de Schotenshoeve – E.J. Schoterman en D.J. van den Berg, Olst
  2. Jessy van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
  3. Berna van de Valkenberg – W.R. van den Kerkhof, Lomm
  4. Kia van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
  5. Havana van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
  6. Aivy van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
  7. Heike van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
  8. Ferrari van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
  9. Fina van de Sterm – Familie Ruiter, Andijk

Merrieveulens, eindring:

Kampioen Merrieveulens: Lyvana – Diana Rezel, Noordbergum

 

Reservekampioen Merrieveulens: Adellina Abby van de Schotenshoeve – E.J. Schoterman en D.J. van den Berg, Olst

 

2e Reserve Merrieveulens: Jessy van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

Merries met veulens, 4 t/m 7 jaar:

1.) Hester van de Landsard – Frans Doeze Jager, Elst OB

 

2.) Roos van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo

 

3.) Askira – Gijsbert Bouw, Nijkerk

4.) Anky van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten

5.) Malis – Wim Oolman, Harfsen

6.) Anne-Do van Steenbergen – Familie Van der Es, Onnen

7.) Charina van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne

 

Merries met veulen 8 jaar en ouder:

1.) Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel, Noordbergum

 

2.) Anika van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender

 

3.) Jessica – Hans van den Berg, Arcen

4.) Ariane van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender

5.) Holiday II van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen

5.) Fresa – Familie Ruiter, Andijk

5.) Aura – Nikita van Veenendaal, Arnhem

 

Merries zonder veulen, 4 jaar en ouder:

1.) Friska van de Sterm – Familie Ruiter, Andijk

 

2.) Hannalee van de Doeze Hoeve – Liv den Duijn, Huissen

 

3.) Valerie fan ‘e Melkemahoeve – Simone de Vries, Opende

 

Kampioenschap:

Kampioen Merries: Hester van de Landsard – Frans Doeze Jager, Elst OB

 

Reservekampioen Merries: Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel, Noordbergum