Uitslagen veulenkeuring NHPS, 19 oktober 2013 in Houten

Hengstveulens:

DSC_7567

1. Winningmood van de Edelweiss – V. Whisper van de Landsard, M. Maseru
F./E. Hans & Hariette van den Berg, Arcen

DSC_7577

2. Big Boy van ’t Jentink – V. Bergquell, M. Anka van ’t Jentink
F./E. Jan Oonk, Vragender

Overige hengstveulens zijn niet geplaatst. Staan in catalogusvolgorde:

• Sterling van de Doeze Hoeve – V. Stakkato, M. Harada
F./E. Frans en Hetty Doeze Jager, Elst
• Neidshine van de Kloës – V. Neidheer van de Wortel, M. Lowina
F./E. Jan Heidstra, Doenrade
• Sensation van de Edelweiss – V. Samarkand, M. Jessica (Elite)
F./E. Hans en Hariette van den Berg, Arcen
• Adero van de Kloës – V. Andreotti, M. Nirena
F./E. Jan Heidstra, Doenrade
• W.A. van ’t Broek – V. Whetu, M. Verona van ’t Broek
F./E. Wim Oolman, Harfsen
• Starbuck fan ‘e Melkemahoeve – V. Stakkato, M. Velina van ’t Broek (Elite)
F./E. Afke Holtrop, Bornwird

Kampioen:
Winningmood van de Edelweiss – Hans & Hariette van den Berg

Reservekampioen:
Big Boy van ’t Jentink – Jan Oonk

Merrieveulens:

DSC_7557

1. Helaine van de Edelweiss – V. Stakkato, M. Holiday II van de Edelweiss (Elite)
F./E. Hans & Hariette van den Berg, Arcen

DSC_7523 nr13

2. Ailey van Seadrift – V. Nordtirol, M. Alischa (Ster)
F./E. N. van der Zee, Dronten

3. Hailey van de Edelweiss – V. Nassau, M. Hondura
F./E. Hans & Hariette van den Berg, Arcen
4. Charina van ’t Ni’j Holthoes – V. Stakkato, M. Charita van ’t Ni’j Holthoes
F./E. Wilna Damkot, Winterswijk-Brinkheurne
5. Lizah – V. Stakkato, M. Lilly van de Edelweiss
F./E. Diana Rezel, Noord Bergum
6. Maya van de Edelweiss – V. Allacher (Preferent), M. Moquette
F./E. Hans & Hariette van den Berg, Arcen
7. Coryfee van Brokert – V. Stakkato, M. Colette van Brokert (Elite)
F./E. Wim Grevers, Winterswijk-Henxel
8. Ramira-Isabella van de Schotenshoeve – V. Adel, M. Ramira (Elite)
F./E. Evert & Dinet Schoterman-van den Berg, Olst
9. Lieve van de Roosestee – V. Nassau, M. Lilly van het Bieleveld
F./E. Vivienne Roos, Oudenhoorn
10. Hare Majesteit van de Roosestee – V. Stakkato, M. Hexele (Elite)
F./E. Vivienne Roos, Oudenhoorn
11. Chamara van de Roosestee – V. Stakkato, M. Channa van de Edelweiss
F./E. Vivienne Roos, Oudenhoorn

Kampioen:
Helaine van de Edelweiss – Hans & Hariette van den Berg

Reservekampioen:
Ailey van Seadrift – N. van der Zee

Nog meer foto’s van de keuringsdag ( kijk hier )
(Alle foto Copyrights www.bobschouten.eu)